تغییرات تازه

  • Thursday, 1st November, 2012
  • 14:26pm

با عرض سلام و درود بیکران

به استحضار میرساند که شرکت خدمات پاسارگاد تغییراتی در سرویس های میزبانی وب اقتصادی قرار داده, قیمت دامنه های بین المللی به دلیل کاهش نرخ ارز کاهش یافته و سرویس جدیدی به نام ارسال پیامک های تبلیغاتی به لیست سرویس ها اضافه شده است که به شرح ذیل توضیح خواهیم داد:

نخست سرویس میزبانی وب اقتصای و تغییرات آن:

کلیه سرویس های وب هاستینگ اقتصادی شرکت که دارای سرویس " تعداد افزودن دامنه " بودند این امکان از این سرویس ها حذف شده است. این تغییر به دلیل پهنای باند کم این پکیج ها می باشد.

کاربرانی که نیاز به سرویس فوق دارند می بایست به نسخه های حرفه ای یا ویژه ارتقا دهند.

خواهشمندیم که طی 48 ساعت آینده هر سرویسی که از این گزینه استفاده می کرده است , از دامنه های خود بکاپ تهیه و سپس حذف نماید. در غیر این صورت این عمل از سمت شرکت خدمات پاسارگاد انجام خواهد شد و با توجه به اینکه این سرویس ها بکاپ روزانه, هفتگی و ماهانه ندارند از ارائه بکاپ نیز معذوریم.

مورد بعدی در مورد دامین های بین المللی است که نرخ آنها با کاهش چشم گیری روبرو شده است که در صفحه جستجوی دامین می توانید ملاحظه نمایید. لازم به ذکر است که قیمت های جدید بین 50000 ريال تا 100000 ريال تغییر و کاهش داشته است.

مورد بعدی درباره سرویس تازه ای که از سمت شرکت خدمات پاسارگاد ارائه می شود ارسال پیامک تبلیغاتی به خطوط همراه اول و ارسال پیامک تبلیغاتی به خطوط ایرانسل می باشد. این دسته بندی به دلیل تفاوت نرخ ارسال پیامک به دو اپراتور همراه اول و ایرانسل می باشد که از سوی مخابرات سیاست گذاری شده است. که می توانید با مراجعه به صفحه مربوطه انها از نرخ ها مطلع شوید.

امید است تغییرات تازه نیز مورد حمایت شما نیز باشد.

کوشش ما همواره این است که بهترین ها را برای شما فراهم آوریم.

 

ارادتمند شما بخش اطلاع رسانی شرکت خدمات پاسارگاد

« برگشت