تغییر سرور پاسارگادسرویسز

  • Wednesday, 1st August, 2018
  • 07:48am
----------------------------------------------------------------- این خبر بروز می شود -----------------------------------------------------------------

به استحضار میرساند که پاسارگادسرویسز در حال تغییر سرور خود می باشد. لطفاً از بروزرسانی وب سایت خود جداً خودداری کنید تا اطلاعات شما به صورت کامل به سرور جدید منتقل گردد.
بدهی است که پس از اتمام مراحل انتقال در ایمیلی دیگر نیز از سرگیری فعالیت در وب سایت خود را به صمع و نظر شما خواهیم رساند.
امید است که بتوانیم رضایت شما مشتریان را همواره جلب نماییم.

----------------------------------------------------------------- پایان فرآیند انتقال سرور -----------------------------------------------------------------

به استحضار میرساند که تغییر سرور پاسارگادسرویسز با موفقیت به پایان رسیده است. لطفا وب سایت خود را بررسی فرمایید که به طور صحیح فعالیت خود را انجام دهد.
شایان ذکر است که برای مشترکین محترمی که درگاه اینترنتی دارند و یا نمایندگی با DNS اختصاصی دارند می بایست در قسمت پشتیبانی ما تیکت ارسال کنند تا IP جدید به ایشان اعلام گردد.

اما این تغییرات چرا انجام شد؟

همواره دغدغه پاسارگادسرویسز بروز بودن با تکنولوژی روز، افزایش سرعت و ارائه امکانات بیشتر می باشد.
سرور قبلی دارای هارد SATA بوده که از سری هارد های قدیمی می باشد. به تازگی هارد هایی با نام SSD NVME به بازار آمده و بسیار سرعت بالاتری دارند که پاسارگادسرویسز در سرور جدید که در حال حاضر تمام وب سایت ها به روی آن قرار دارند از این نوع هارد بهره برده است. همچنین وب سرور ما در آپاچی به لایت اسپید تغییر کرده است که طبیعتاً باعث افزایش سرعت و کارایی سایت ها می شود و به مراتب بهتر از قبل و با سرعتی بسیار باور نکردی فعالیت خواهیم داشت.

امید است این تغییرات رضایت شما را نیز جلب نماید.

در ذیل اطلاعاتی راجع هارد های SSD NVME ارائه شده است که خالی از لطف نیست که در صورت تمایل مطالعه فرمایید.

حتما با هارد های SSD آشنایی دارید که با سرعت بالای خود در حال درخشش بودند و با سرعتی بیش از ۵۱۱% نسبت به هارد های SATA به پیشتازی می پرداختند اما بدلیل درگاه اتصال SATA این هارد های SSD از تمام پتانسیل خود بهره نمی بردند تا اینکه شرکت INTEL با درک این موضوع با کمک ۹۰ شرکت دیگر به دنبال راه حل افتاد.
هارد های NVMe نوعی هارد های حالت جامد SSD می باشند که با درگاه PCIe/NVMe این معضل را رفع کردند و در نهایت به پتانسیل مقرر خود برسند.


مزایا هارد NVMe:

وبسایت
افزایش سرعت Read/Write باعث کاهش لود سایت های شما شده که برای بازدید کنندگان و گوگل بسیار پر اهمیت است.

دیتابیس
حضور سیستم Caching قدرتمند در هارد های NVMe باعث بهینه سازی دسترسی به دیتابیس های بزرگ می شود و سرعت را بالا خواهند برد.

اطلاعات سنگین
با استفاده از سرعت برق آسای پاسخ دهی هارد های NVMe کارهای سنگین و پرمصرف براحتی در دیتابیس و سایت شما انجام می پذیرد.

محاسبه
با رفع وقفه تکنولوژیکی پردازشات شما با حداکثر قدرت محاسبه خواهند شد و سایت شما تحت فشار به راحتی به درخواست ها پاسخ خواهد داد

 
با سپاس، بخش فروش و اطلاع رسانی #پاسارگادسرویسز

وب سایت: www.pasargadservices.com
تلفن تماس: 02177063597
موبایل: 09126803717
کانال تلگرام: @pscoltd

ارادتمند شما بخش اطلاع رسانی #پاسارگادسرویسز

« برگشت