اطلاعیه درباره دامین ها

  • Monday, 28th October, 2013
  • 10:08am

با سلام و درود بيکران
در صورتی که شما مالک دامنه بین المللی نزد شرکت خدمات پاسارگاد هستید، خواهشمند است این اطلاعیه را با دقت مطالعه فرمایید. دامنه های بین المللی به تمام دامنه ها بجز دامنه ها ir. گفته می شود.
پیش از هر چیز از شما تقاضا می کنیم این ایمیل را که حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز شما است با دقت مطالعه فرمایید. ما اطمینان داریم اطلاعات ارایه شده در این ایمیل واضح و کافی است به هر حال در صورت هر گونه سوال با ما تماس داشته باشید.
با توجه به واگذاری مالکیت شرکت ثبت کننده دامنه های بین المللی (رجیسترار) Directi به یک شرکت امریکایی، این اطلاعیه جهت آگاهی شما از تغییرات پیش رو بحضورتان ارسال می گردد.
تغییر مالکیت شرکت Directi طی هفته های آینده صورت خواهد پذیرفت و با توجه به تحریم های موجود از سوی امریکا علیه کشورمان، از این رو محدودیت هایی جهت دسترسی کاربران ایرانی به پنل مدیریتی دامنه و ... از سوی Directi اعمال می گردد. بنابرابن بمنظور جلوگیری از ایجاد محدودیت در دسترسی شما، شرکت ذکر شده به شرکت خدمات دهنده دیگری که در هلند می باشد و خواهرخوانده شرکت ریسلر کلاب از سوی این شرکت خوانده می شود در حال انتقال دامنه ها به این ریجیسترار بین المللی جدید و معتبر به نام Resello می باشند.
پیش از ادامه، این اطمینان به شما داده می شود که این تغییر هیچگونه اشکالی برای دامنه (های) شما ایجاد نخواهد کرد و دسترسی به وب سایت (های) شما به هیچ عنوان با اشکال مواجه نخواهد شد.*
با این حال، از شما تقاضا می کنیم با دقت نکات زیر را مطالعه فرمایید:
دامنه (های) بین المللی "فعال" شما نزد شرکت خدمات پاسارگاد از روز 13 آبان از رجیسترار Directi به رجیسترار جدید منتقل خواهد شد. مشخصات دسترسی به پنل جدید طی روزهای آینده بحضورتان ارسال می گردد.
از تاریخ 13 الی 30 آبان امکان تمدید، انتقال و تغییر DNS دامنه وجود نخواهد داشت. در نتیجه در صورتی که دامنه ی شما هم اینک منقضی شده یا تا پایان آبان ماه منقضی می شود، همین حالا نسبت به تمدید آن اقدام فرمایید. (پیش فاکتور مربوط به تمدید نیز تا پایان آبان ماه برای کاربران ایجاد شده و می توانند پرداخت کنند). در صورت نیاز به انجام تغییرات DNS نیز تا قبل از 13 آبان تغییرات خود را اعمال نمایید.
اطلاعات ایمیل های رایگان ارایه شده بر روی دامنه ها (2 اکانت ایمیل 100 مگابایتی) به رجیسترار جدید منتقل نخواهد شد. بنابراین در صورتی که از ایمیل رایگان دامنه خود استفاده می فرمایید، جهت جلوگیری از حذف ایمیل های خود لازم است حداکثر تا تاریخ 13 آبان نسبت به تهیه بک آپ از ایمیل های خود اقدام فرمایید.
تمامی تنظیمات DNS و Child Name Server دامنه (های) شما بصورت کامل منتقل خواهد شد و نیازی به تنظیم مجدد نخواهد بود.
سرویس "محافظت از شناسه" یا "Privacy Protection" تا اطلاع ثانوی از سوی رجیسترار جدید قابل ارایه نخواهد بود. در صورتی که با این سرویس آشنا نیستید به اطلاع می رسانیم این سرویس بمنظور مخفی سازی مشخصات Whois دامنه مورد استفاده قرار می گیرد.
سرویس های رایگان دامنه (از جمله Email Hosting, Domain Forwarding, Managed DNS) در رجیسترار جدید نیز با شرایط جدید ارایه خواهد شد. با این حال با توجه به عدم انتقال اطلاعات و تنظیمات سرویس های رایگان دامنه، لازم است این تنظیمات را پس از انتقال مجددا انجام دهید. اطلاعات تکمیلی بعدا به اطلاع خواهد رسید.
* در صورت عدم توجه شما به نکات ذکر شده ممکن است اختلالاتی در استفاده از دامنه و سرویس های رایگان ارایه شده بر روی آن برای شما ایجاد گردد. با این حال در صورتی که از سرویس های رایگان دامنه استفاده نمی کنید، تنها کافیست اطمینان حاصل فرمایید دامنه شما دارای اعتبار زمانی بیش از 30 روز باشد. در این صورت این اطمینان وجود دارد که هیچ اختلالی برای دامنه شما ایجاد نخواهد شد.

تلفن تماس: 02177063597
موبايل: 09126803717
موفق و مويد باشيد
با تشکر بخش اطلاع رساني شرکت خدمات پاسارگاد

« برگشت