افزایش قیمت دامین

  • Tuesday, 21st October, 2014
  • 00:23am

با سلام و درود بيکران

اطلاعيه يکممتأسفانه طی چند هفته های گذشته شاهد افزایش قیمت نرخ ارز بوده ایم. تا به امروز شرکت خدمات پاسارگاد تمام توان خود را مبنی بر جلوگیری از افزایش قیمت انجام داد اما متأسفانه این روند دیگر در توان شرکت نیست که با قیمت های قبلی دامین ها را به ثبت برساند. از این روز تمام دامین های بین المللی با تغییر قیمت روبرو شده اند.

همچنین تعداد پسوند ها از 50 پسوند به بیش از 80 پسوند افزایش پیدا کرده است که پسوند های جدیدی به جمع پسوند های ثبت دامین افزوده شده است که می توانند کاربران گرامی جهت مشاهده پسوند های جدید و قیمت کلیه پسوند ها به قسمت ثبت دامین مراجعه نمایند.

اطلاعيه دوم- سرویس میزبانی وب شرکت خدمات پاسارگاد هنوز تغییر قیمت نداشته است. اما احتمال افزایش قیمت سرویس در آبان ماه وجود خواهد داشت. (بین 10% تا 20%)

اطلاعيه سوم- جهت انجام پروژه های جدید طراحی وب و سئو این سرویس ها توسط شرکت خدمات پاسارگاد از 10% الی 20% تخفیف ارائه خواهد شد این آفر برای مدتی محدود و تا 5 آبان ماه فعال خواهد بود.

اطلاعيه چهارم- از تمام کاربرانی که سیستم مدیریت محتوای آنها از نسخه های قدیمی آن اسکریپت می باشد حتماً به آخرین نسخه به روز نمایند. مخصوصاً سیستم هایی که از جوملا استفاده میکنند. متأسفانه شرکت ها و یا افرادی که اقدام به طراحی وب سایت می نمایند از نسخه 1.5 جوملا استفاده میکنند که این نسخه دارای مشکلات امنیتی فراوانی می باشد و لذا نسخه 3و بالاتر آن نیز اکنون مدتهاست که در دسترس عموم قرار گرفته ولی این شرکت ها و یا افراد به دلیل حرفه ای تر بودن این سیستم و به روز شدن و عدم آشنایی با این نسخه جدید (نسخه 3 و بالاتر جوملا) از به روزرسانی سر باز زده و وب سایت های کاربران را با مشکل امنیتی شدید روبرو کرده اند.

با تشکر بخش اطلاع رسانی شرکت خدمات پاسارگاد

« برگشت