تغییر سیاست Resello در قبال کاربران ایرانی

  • Wednesday, 19th July, 2017
  • 17:14pm

به استحضار میرساند که Registrar یا ثبت کننده دامین های بین المللی Resello پس از حذف درگاه پی پال در ماه های نخست سرویس دهی به ایرانیان، سپس لغو درگاه وب مانی طی چند ماه گذشته و با توجه به اینکه از نظر پشتیبانی بسیار ضعیف عمل میکرد، در اقدامی تازه ایران و تمامی کشورهایی که تحریمات جامعه بین المللی برروی آنها اعمال می شود، مشترکین خود را برای استفاده از سرویس های خود منع کرده است که شرح آن به طور کامل و با اقدامات شرح داده خواهد شد:

سیاست‌ها و اقدامات جدید Resello

این محدودیت‌ها شامل حال نمایندگان و مشتریان از کشورهای مختلف که شامل تحریم جامعه بین المللی می‌باشند لحاظ شده است.

تغییر اول (فرآیند بررسی تراکنش ها):
از تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۷ (۲۷ تیرماه ۱۳۹۶) با استفاده از سیستم جدید بررسی اتومات تراکنش و اطلاعات تماس صاحبان حساب کاربری در ریسلو، رونمایی می شود.
این تراکنش ها فقط در صورتی با موفقیت صورت می پذیرد که مشخصات مالک اکانت، مشتریان یا نمایندگان یا … با قوانین ذکر شده تضادی نداشته باشند و صحیح باشد.
تمام حساب‌ها و خدمات و سرویس هایی که بر اساس این بررسی اتومات متضاد قوانین در تاریخ ذکر شده نباشد علامت گذاری می‌گردد و تمدید سرویس میسر نخواهد بود و بدون در نظر گرفتن جزییات اکانتها در زمان تمدید براساس علامت گذاری صورت گرفته و این عواقب شامل حساب شما و نمایندگان و مشتریان شما می‌باشد.
لطفاً نمایندگان و مشتریان خود را از این تغییر مهم آگاه نمایید.


تغییر دوم (عواقب):

از تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۷ (۲۷ تیرماه ۱۳۹۶) تمامی مشترکین و نمایندگان و صاحبانی که شامل سیاست‌های جدید ممنوعیت می‌شوند، به هیچ عنوانی نمی توانند:

۱. حساب جدید بسازند (کاربر یا دامین جدید ثبت کنند)
۲. سفارش جدیدی ثبت کنند
۳. به پلتفرم ما دامین جدید منتقل نمایند

همچنین از تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۱۷ (۲۷ مرداد ۱۳۹۶) هزینه خدمات و محصولات ای که شامل سیاست جدید ممنوعیت هستند، افزایش قیمت چشمگیری خواهند داشت. این افزایش بر روی موارد زیر اعمال می‌شود:
– تمدید محصولات موجود
– خروج دامین از  Redomption (بازگرداندن دامین های حذف شده)

و درنهایت از تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۷ آبان ۱۳۹۶ – چهار ماه دیگر) این افراد نخواهند توانست:
– محصولات موجود را تمدید کنند.
– به حساب خود اعتبار بیفزایند.

شایان ذکر است که #پاسارگادسرویسز با توجه به تجربه نزدیک به 2 دهه (18ساله) خود در دنیای بیکران وب، این اقدام ریسلو را پیش بینی میکرد و در نتیجه چندین ماه گذشته نسبت به ثبت دامین های جدید در ریجیسترار دیگر و انتقال دامین هایی که در Resello ثبت شده بودند به ریجسترار جدید در این مورد موفق عمل کرد.

در خبری که در تاریخ دوشنبه 28 فروردین گان 1396 (برای آن خبر اینجا را کلیک کنید) و به صورت ایمیل/جیمیل در همان تاریخ، از پاسارگاد سرویسز به ایمیل شما ارسال شد، اقدام به انتقال را برای دامین هایی که می بایست تمدید شوند، کرده بود.

این ایمیل صرفاً جهت آگاهی کاربران ما می باشد و آسودگی آنها که #پاسارگادسرویسز اقدامات لازم را انجام می دهد.

تنها خواهش مدیریت و تیم #پاسارگادسرویسز این است که مشترکین محترم، که خانواده #پاسارگادسرویسز محسوب می شوند، همکاری لازم را داشته باشند و تمدید دامین های خود را یک ماه زودتر از موعد انجام دهند.

در صورت نیاز به هر گونه پرسش بخش پشتیبانی مثل همیشه از 9:00 صبح تا 18:00 عصر به صورت تلفنی و شبکه های اجتماعی و همچنین به صورت 24 ساعته از طریق تیکت در خدمت شماست.

وب سایت: www.pasargadservices.com
تلفن تماس: 02177063597
موبایل: 09126803717
کانال تلگرام: @pscoltd

ارادتمند شما بخش اطلاع رسانی شرکت خدمات پاسارگاد

موفق و پیروز باشید

« برگشت