وضعیت دامین ها در Resello و کلاهبرداری شرکتی سودجو

  • Friday, 21st July, 2017
  • 14:38pm

به استحضار میرساند که با توجه به ایمیل و خبری که در روز چهارشنبه 28 تیرگان 1396 توسط #پاسارگادسرویسز به کاربران ارسال شد، و همانطور که مطلع هستید شرکت ریسلو از چندی پیش و با صدور بیانیه ای خط مشی خود در قبال کاربرانی که در کشورهایی که توسط جامعه جهانی مورد تحریم واقع شده اند را اعلام کرد.
شوربختانه، در این بین افراد سودجو و کم سواد، از این بیانیه و خبر تحریم دامین های ایرانیان و خطر بسته شدن دامین ها، نگرانی زیادی را برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و تجارت های آنلاین و دامین ها ایجاد کرده اند، با استفاده از ربات و ارسال ایمیل به صاحبان دامین هایی که در Resello ثبت شده اند و خاطر کاربران را آزرده میکنند، #پاسارگادسرویسز با توجه به تجربه و قدمت در زمینه خدمات و راه کارهای اینترنتی بر آن شده تا برخی موضوعات را شفاف سازی نماید و به کاربران اطمینان دهد که هیچ مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد و همانطور که در این 18سال گذشته درکنارشان بوده ایم و تحریم های مختلفی که تجربه کردیم راه کاری برای آن بوده و اجازه از بین رفتن اطلاعاتشان رو نداده ایم، باز هم به وظیفه خود عمل خواهیم کرد و با همکاری هم این مورد را نیز مرتفع خواهیم نمود:

یک شرکت (که به زودی در پیامی و اقدامی مشترک از سوی تمام همکارانمان نام و جزئیات را منتشر خواهیم کرد) نیز سیاست "کلاهبرداری و بازار سیاه" را در پیش گرفته و خدمات غیرمعتبر از شرکت هایی که همانند خود این شرکت ها هستند را به کاربران پیشنهاد میدهند. کاربران نیز به دلیل نگرانی هایی که کاملاً طبیعی است، جذب این پیام ها شده و دامین خود را به این شرکت بی اعتبار منتقل می کنند. از همین رو از کاربران گرامی #پاسارگادسرویسز تقاضا داریم که فریب این گونه پیام‌ها را نخورند که با مضمون تحریم دامین شما که در Resello ثبت شده بخواهند بی جهت باعث آزردگی خاطر شما شوند. فقط لطفاً به محض دریافت همچین پیامی با پشتیبانی #پاسارگادسرویسز، از همان روش های همیشگی، تماس بگیرد.

به نظر ما مهمترین بخش یک وب سایت دامین یک وب سایت است؛ پس آزردگی و نگرانی که کاربران ما دیگر شرکت ها دارند نیز طبیعی بوده و این حق را مسلماً دارند که پیگیر باشند، تیم #پاسارگادسرویسز از همان ابتدای دریافت این بیانیه، با کاربرانی که اطلاعات تماس صحیح در پرتال وارد کرده بودند اقدام به تماس گرفتن کرده تا آگاه سازی و شفاف سازی نماید. در حال حاضر چندین درخواست و پیشنهاد از شما وجود دارد که درخواست داریم به آنها توجه لازم را بفرمایید:

درخواست و پیشنهاد اول:
دامین هایی که به صورت چند ساله ثبت شده اند تا پایان زمان انقضاء هیچ مشکلی نخواهند داشت و دامین متصل خواهد بود، دو ماه پیش از موعد لطفاً نسبت به تمدید دامین اقدام کنید (که به ریجسترار دیگری که قدمت بیشتر و معتبرتر از ریسلو می باشد را دارد) منتقل خواهد شد. هم اکنون در صورتی که تمایل دارید می توانید با یک تماس با ما، دامین را منتقل کنید.

درخواست و پیشنهاد دوم:
در صورتی که شما دامینی را ثبت کرده اید که در Resello می باشد و این دامین تا 3 ماه آینده اتمام زمان می شود، پیشنهاد میکنیم همین امروز نسبت به انتقال آن اقدام فرمایید. به جهت انتقال دامین لطفاً از راه های تماس همیشگی اقدام کنید.

درخواست و پیشنهاد سوم:
در صورتی که شما دامینی ثبت کرده اید که در Resello می باشد، پیشنهاد میشود بدون در نظر گرفتن زمان انقضا نسبت به انتقال آن اقدام فرمایید. به جهت انتقال دامین لطفاً از راه های تماس همیشگی اقدام کنید.

درخواست و پیشنهاد چهارم:
در صورتی که شما دامین با پسوند های جدید ثبت کرده اید مانند .news .online .xyz و ... ، نیازی به انتقال دامین نیست و میتوانید بدون نگرانی از دامین استفاده کنید. دامین در مالکیت کامل شما قرار دارد. با این حال دامین را منتقل کنید تا آسوده خاطر باشید. علت این هست که این دامین ها می بایست اطلاعات خارج از کشور ایران باشد تا امکان ثبت داشته باشید. به جهت انتقال دامین لطفاً از راه های تماس همیشگی اقدام کنید.

نکته بسیار مهم : دامین هایی که در ثبت کننده Resello ثبت شده اند به هیچ عنوان نباید منقضی شوند. در صورتیکه دامنه در این ثبت کننده منقضی شود با توجه به سیاست های اتخاذ شده جدید توسط این ثبت کننده، دامین اجازه تمدید نخواهد داشت.

خوب! حالا باید چکار کنیم ؟
یکبار دیگه بخش "تعیین وضعیت" را به دقت مطالعه کنید و ببینید دامنه شما در کدام وضعیت هست و چه پیشنهادی شده است.

دامنه من .IR است. آیا دچار مشکل شدم؟
خیر! دامنه های IR اصلا شامل این اطلاعیه نیستند و عملا تحت نظارت شرکت های خارجی نمیباشند و توسط سازمانی در خاک ایران زمین ثبت می شوند.

اگر بخواهیم انتقال دهیم چه کاری باید انجام دهیم ؟
لطفاً با شماره تلفن های 02177063597 و یا 09126803717 از ساعت 9 صبح تا 18:00 عصر تماس حاصل فرمایید و یا با ارسال تیکت به صورت 24 ساعت اقدام کنید.

باسپاس فراوان از توجه شما

وب سایت: www.pasargadservices.com
تلفن تماس: 02177063597
موبایل: 09126803717
کانال تلگرام: @pscoltd

ارادتمند شما بخش اطلاع رسانی #پاسارگادسرویسز

موفق و پیروز باشید

« برگشت