درباره پاسارگاد سرویسز

درباره پاسارگاد سرویسز

پاسارگاد سرویسز با بهره مندی بیش از یک دهه سابقه درخشان و تجارب ارزنده و اندیشه مدیران کارآزموده, گامی مهم در راستای رشد جوانان و آینده سازان این مرز و بوم برداشته است که با استفاده از توان بالقوه ایرانی با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا چاره ساز آینده ایرانی مقتدر در صنعت ایجاد و توسعه پایگاه های اینترنتی خواهد بود.

پاسارگاد سرویسز پس از بررسی و مطالعات بنا به تقاضای بازار ایجاد و توسعه پایگاه های اینترنتی به عرضه سرویس های مورد نیاز کاربران پرداخته و به سبد کالای خود سرویس های متنوعی را در این صنعت افزوده که باعث شده است تمام نیاز های کاربران مهیا شده باشد. از جمله آنها قابلیت ثبت بیش از 60 پسوند دامنه , فروش انواع سرور های اختصاصی از معتبرترین دیتاسنترهای آمریکا, اروپا و خاورمیانه , لایسنس نرم افزارهای مختلف تحت وب و تحت سیستم عامل می باشد.

مفتخریم که با قدرت بیان کنیم, در انتقال فناوری جدید و به ارائه بهترین راه کارهای ایجاد و توسعه پایگاه های اینترنتی حتی باوجود محدودیتهای خارج از کشور توانسته ایم در جهان و مخصوصاً میهن عزیزمان ایران زمین پیش گام باشیم و بدیهی است این مهم جز با کوشش و تلاش بخش بین الملل و زحمات شبانه روزی این واحد میسر نمی گردید.

شایان ذکر است پاسارگاد سرویسز با توجه به اصل مشتری مداری و عرضه خدمات به مشتریان و با به کارگیری از آخرین تکنولوژی های فروش و مهندسی فروش و همچنین برنامه های مرتبط در این زمینه مانند CRM , ربات هوشمند SMS , وب سایت و بخش های مختلف پشتیبانی و ... گامی موثر در جهت ایجاد مشتریان وفادار برای خود نموده که البته این مهم بدون کمک متخصصین با تجربه و سخت کوش محقق نمی گردید.

تاریخچه پاسارگاد سرویسز

مدیریت و پرسنل پاسارگاد سرویسز با اعتقاد به این اینکه اینترنت یکی از رسانه های مفید و قدرتمند است و می تواند از این طریق به جهانیان کالا, محصول و حرفه خود را معرفی کرد پا به این عرصه گذاشته اند . از آنجا که انجام هرگونه فعالیت در این زمینه و عملی ساختن طرح های مرتبط ، نیاز به هزینه کافی دارد ، مدیریت و پرسنل پاسارگاد سرویسز نیز مشابه با سایت های دیگر شركت خدمات پاسارگاد ، با هدف تأمین هزینه های مورد نیاز جهت موارد فوق الذکر راه اندازی شده است. تا ضمن تأمین هزینه های لازم بتواند استقلال خویش را نیز حفظ نماید و بدون وابسته بودن به گروه و ارگان خاصی در این زمینه فعالیت نماید. با وجود اینکه هنوز بیش از یک دهه راه اندازی سایت نمی گذرد اما یاری خداوند و تجربیات تلخ و شیرین گذشته باعث شده شركت خدمات پاسارگاد در لیست سرشناس ترین و بزگترین ارائه کنندگان خدمات در زمینه هاست ، ثبت دامین و امور تبلیغاتی و توسعه وب, اجاره سرور , فروش سرور مجازی, فروش لایسنس های نرم افزارهای مختلف و ... قرار گیرد و همکنون با داشتن کاربرانی در داخل و خارج از کشور و طراحی چند سایت برای سازمان های خارج کشور به زبان فارسی ، توفیق ادامه فعالیت داشته باشد.

ما سعی در تبدیل شدن به بزرگترین مرجع برای کاربران اینترنتی را داریم که بتوانیم اکثر نیازهای کاربران را تأمین کنیم و برای رسیدن به این مهم تلاش های شبانه روزی خود را انجام خواهیم داد.

پروفایل پاسارگاد سرویسز