فروش لایسنس لایت اسپید

سرویس آنلاین خرید/فروش لایسنس لایت اسپید LiteSpeed

وب سرور لایت اسپید

لایت اسپید یک وب سرور بر پایه عملکرد و سرعت بالا است. لایت اسپید عملکرد و مقیاس پذیری فوق العاده بالایی دارد و تقریبا سرعتش شش برابر سریع تر از آپاچی است. برای محتوا های استاتیک لایت اسپید از thttpd , boa و TUX استفاده میکند و برای محتوای پویا یا دینامیک لایت اسپید تا 50% سریع تر در سرویس های نوشته شده در php است نسب به آپاچی و این به دلیل استفاده از mod_php است که در این وب سرور استفاده شده.از ورژن 3 لایت اسپید به بعد این سرویس همواره کنار هاستینگ ها بوده و از کنترل پنل سی پنل که در پاسارگاد سرویسز استفاده شده پشتیبانی میکند.

در لایت اسپید ویژگی های امنیتی از جمله Anti Ddos برای جلوگیری از حملات Distributed Denial Of Service به صورت Built-in وجود دارد. LiteSpeed با CageFS سیستم عامل CloudLinux سازگار است و به خوبی در کنار هم سرویس ایمن و پایداری را در اختیار کاربران قرار می دهند. همچنین با هسته آپاچی سازگاری کامل داشته و از htaccess پشتیانی کامل دارد. ویژگی های مهم این وب سرور در زیر لیست شده اند و از دیگر ویژگی های مهم که برای کاربران عادی قابل درک است در زیر به صورت رنگ قرمز نشان داده شده اند. همچنین دو وب سرور آپاچی و LiteSpeed به صورت نموداری و جدولی با هم مقایسه شده اند تا با قدرت LiteSpeed بیشتر آشنا شوید.

برخی از ویژگی های litespeed:

سرعت:

امنیت

انواع لایت اسپید

وب سرور لایت اسپید در دو نسخه سرورهای اختصاصی و سرور مجازی ارائه میگردد. برای سرورهای اختصاصی نسبت به تعداد Core های پردازنده یا CPU قیمت متفاوت است. در سرور مجازی نیز دو نسخه ارائه میگردد که با کمی تفاوت و پشتیبانی از رم بیشتر و کش وب سرور می باشد.

نوع وب سرور Site Owner Site Owner Plus Web Host Lite Web Host Essential Web Host Professional Web Host Enterprise Web Host Elite
تعداد دامین 5 عدد 5 عدد نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
تعداد هسته پردازنده 1عدد 1عدد 1عدد 1عدد 2عدد 4عدد نامحدود
میزان حافظه (RAM) تا 8گیگ نامحدود تا 8گیگ نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
پشتیبانی از LSCACHE
قیمت ماهانه 450,000 تومان 660,000 تومان 1,010,000 تومان 1,410,000 تومان 1,760,000 تومان 2,425,000 تومان 3,420,000 تومان
خرید سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش