فروش لایسنس سی پنل

سرویس لایسنس سی پنل - لایسنس cPanel/WHM

کنترل پنل سی پنل یکی از محبوبترین و قویترین و همچنین گران قیمت ترین کنترل پنل های موجود هاست لینوکس در جهان است. این کنترل پنل توسط شرکت cPanel آمریکا طراحی و توسعه داده می شود. کنترل پنل سی پنل، cPanel را می توان بدون شک پیشرفته ترین و کاربر پسندترین کنترل پنل وب هاستینگ معرفی کرد. این کنترل پنل دارای امکانات بسیاری است که افراد را در اداره هرچه آسان ترانواع اپلیکیشن های وب یاری می دهد و برای کسانی که به دنبال کیفیت بالای سرویس های هاستینگ هستند، بهترین گزینه است.

انواع سی پنل

کنترل پنل cPanel/WHM در دو نسخه سرور اختصاصی و سرور مجازی ارائه میگردد. قیمت در سرورهای اختصاصی نسبت به سرور مجازی دو برابر می باشد.

ماژول های سی پنل

در سی پنل هاستینگ امکان ادغام مدل هایی مانند Fantastico De Luxe که اسکریپت نصب خودکار دارند، وجود دارد و بدین ترتیب وب اپلیکیشن هایی مانند جوملا، وردپرس، دروپال و بسیاری دیگر به طور خودکار روی سایت نصب می شوند. همچنین می توان اپلیکیشن های طراحی وب سایت مانند RVSiteBuilder و SiteReptile را نیز ادغام کرد. این یک مزیت عالی برای سی پنل هاستینگ به شمار می رود زیرا با کمک این مدل ها افراد می توانند در عرض چند دقیقه وب سایت یا وبلاگی را راه اندازی کنند.

امکانات سی پنل و مدیریت هاستینگ

کنترل پنل وسیع cPanel دارای سه بخش اصلی می باشد. که در زیر به طور خلاصه به آنها اشاره می کنیم:

رابط طرف کاربری (Clients Access)

رابط کاربری کنترل پنل سی پنل

این قسمت پنل کاربر می باشد یعنی کاربر پس از خرید هاست یک کنترل پنل اختصاصی جهت مدیریت فضای میزبانی خود تحویل خواهد گرفت. از امکانات این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رابط نمایندگی (Resellers Access)

رابط نمایندگی (Reseller Access)

این بخش به اختصار WHM نامیده می شود که پنلی می باشد مختص نمایندگان فروش هاست قرار خواهد گرفت که دارای امکات زیر می باشد .

رابط مدیریت اصلی (Root Full Access)

رابط مدیریت  اصلی (Root Full Access)

این بخش دسترسی کامل به امکانات سی پنل می باشد که در تنها در اختیار مدیر سرور یعنی پاسارگاد سرویسز می باشد و هیچ فرد شرکت دیگری به آن دسترسی ندارد این بخش نیز به اختصار WHM نامیده می شود که دارای امکانات زیر می باشد.

# cPanel Cloud Solo cPanel Cloud Admin cPanel Cloud Pro cPanel Cloud Premier cPanel Metal Pro
تعداد اکانت یک عدد پنج عدد سی عدد صد عدد صد عدد
قابل استفاده سرور مجازی سرور مجازی سرور مجازی سرور مجازی سرور اختصاصی
قیمت ماهانه 625,000 تومان 870,000 تومان 1,228,750 تومان 1,847,500 تومان 1,847,500 تومان
خرید خرید خرید خرید خرید خرید