طراحی وب سایت

سرویس طراحی وب سایت واکنشگرا / ریسپانسیو

طراحی وب سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو

یکی از مهمترین عوامل در جذب بیننده و افزایش کاربران سایت نحوه طراحی وب سایت است. هرچه دقت و ذوق بیشتری در طراحی سایت صورت پذیرد، وب سایت مورد نظر ماهرانه و جذاب تر طراحی خواهد شد و نتیجه بهتری خواهد داشت. استفاده از تصاویر زیبا و درخور سایت، ترکیب رنگ متناسب، استفاده از انیمیشن و کلیپ ها و در عین حال کم حجم بودن سایت و لود سریع آن همگی از عواملی هستند که باعث می شود وب سایت شما به عنوان یک سایت نمونه و متمایز شناخته شود. همچنین چنانچه وب سایت شما این قابلیت را داشته باشد تا بتوانید به راحتی هر از چند مدت، اشکال، رنگ ها و... وب سایت را تغییر دهید و وب سایت خود را متنوع تر سازید، باعث جذابیت بیشتر سایت شما خواهد شد.

با توجه به نکات فوق تیم طراحی پاسارگاد سرویسز آماده است تا در زمینه طراحی وب سایت، برنامه نویسی و آماده سازی سایت های پیشرفته و داینامیک، ایجاد بانک های اطلاعاتی مرتبط و تهیه و طراحی امکانات سایت منطبق با طرح و سفارش شما ، خدمات لازم را به ارائه نماید.

از آنجا که هزینه طراحی وب سایت بسته به مقدار زمان و کاری است که صرف طراحی می شود، نمی توان نرخ دقیقی برای برای طراحی سایت بیان نمود. معمولاً هزینه طراحی بعد از ارسال سفارش و با توجه به امکانات درخواست شده محاسبه می گردیده و به کاربر اعلام می شود. مشخصه هایی که معمولاً هزینه طراحی سایت را افزایش می دهند عبارت اند از:

با توجه به توضیحات ارائه شده چنانچه شما علاقه مند هستید که سایت شما توسط طراحان ما تهیه و طراحی شود می توانید با ذکر موارد زیر با ما تماس حاصل نمایید و چون معمولاً هزینه طراحی فقط یک بار پرداخت می شود چنانچه با پرداخت هزینه بیشتر صاحب سایتی امن ، زیبا و جذاب شوید ارزش بیشتری خواهد داشت.

پس از ارسال موارد فوق هزینه تخمین زده و به شما اعلام می گردد، بدیهی است پس از اعلام هزینه طراحی هرگونه تغییر در موارد ارسال شده باعث تغییر در هزینه طراحی خواهد شد.