رویه حفاظت اطلاعات

رویه حفاظت اطلاعات

  1. پاسارگاد سرویسز هیچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صریح آن به دیگران نخواهد داد. وب سایت رسمی پاسارگاد سرویسز با نشانی اینترنتی به آدرس : ( pasargadservices.com ) است و با استفاده از فرمهایی اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، آدرس، شماره تلفن تماس، پست الكترونیك و ...)را دریافت و برای سفارشات، درخواستها، خدمات پس از فروش و دریافت نظرات و پیشنهادات درباره محصولات و خدمات از آنها استفاده مینماید. سیستم یكپارچه شركت خدمات پاسـارگاد برای هر كاربر یک حساب كاربری ایجاد میكند. در صورتیکه سفارش شما توسط کارتهای اعتباری بین المللی انجام گیرد، اطلاعات كارت از قبیل شماره کارت و تاریخ انقضاء و ... نیز در بانك اطلاعاتی پاسارگاد سرویسز نگهداری میشود.
  2. ممکن است پاسارگاد سرویسزاز شرکتهای تبلیغاتی به منظور پخش آگهی استفاده نماید.این شرکتها ممکن است از Cookie ها، Action Tag ها (که به عنوان Single Pixel Gif یا Web Beacon نیز شناخته می شوند) برای سنجش میزان تاثیر آگهی ها استفاده نمایند . تمامی اطلاعاتی که بوسیله این شرکتها از طریق Cookie یا Action Tag جمع آوری می شوند ناشناخته هستند.
  3. وب سایت پاسارگاد سرویسز همچنین دارای برخی لینکها به دیگر سایتهاست، بدیهی است پاسارگاد سرویسز مسئولیتی درقبال محتوا یا شــرایـــط حفظ اطلاعات مشترك در این سایتها ندارد.
  4. امنیت وب سایت پاسارگاد سرویسز دارای سطح مناسبی از کنترل برای جلوگیری از، سوء استفاده، ازدست رفتن و یا جابجایی اطلاعات می باشد.

پاسارگاد سرویسز روشهای زیر را برای تغییر و اعلام اطلاعات مشترك فراهم آورده است:

در هر یك از روشهای فوق دریافت تائیدیه از پست الكترونیك فعلی در حساب مشترك برای اعمال تغییرات الزامی است، در شرایطی كه به هر دلیل امكان دسترسی به پست الكترونیك حساب مشترك برای وی وجود نداشته باشد ، پاسارگاد سرویسز تنها با دریافت اصل فاكتور، قرارداد و یا سند مالكیت و در مواقعی خاص با دریافت سندی(مانند اصل فیش واریزی مربوط به خرید محصول یا خدمات مورد نظر) كه به نحوی اثبات مالكیت برای مشترك نماید اقدام به تغییر اطلاعات حساب مشترك مینماید.