خرید و فروش سرور اختصاصی

سرویس سرور اختصاصی از دیتاسنتر OVH فرانسه

سرویس سرور اختصاصی فرانسه در دیتاسنتر فوق العاده معتبر و محبوب OVH ارائه می شود ، OVH که در سال 1999 تاسیس شد تاکنون 17 دیتاسنتر دارد.

OVH اکنون 200000 هزار سرور میزبانی می کند ، همچنین این شرکت به حدود 700000 مشتری در جهان خدمات ارائه می کند.

یکی از مزایای سرور های فرانسه پینگ بسیار عالی آن به کشور ایران می باشد که نتیجه آن افزایش سرعت بارگذاری وب سایت برای کاربران ایرانی است. سرور اختصاصی فرانسه OVH شامل آنتی دی داس رایگان نیز می شود ، بنابراین با این سرویس تا حدودی نگرانی ها در مورد حملات ddos رفع می شود.

امکان خرید آی پی اضافه برای سرور تنها با پرداخت هزینه راه اندازی وجود دارد بنابراین دیگر نیازی نیست که هزینه آی پی ها به صورت ماهیانه پرداخت شود. به دلیل تحویل سریع سرور در ovh امکان سفارشی سازی سرور وجود ندارد البته با وجود تنوع در سرور ها کاربر قدرت انتخاب بیشتری خواهد داشت.

به کلیه کاربرانی که سرور اختصاصی فرانسه را سفارش دهند یک اکانت بک آپ با حجم 100 گیگابایت به صورت رایگان ارائه می شود تا کاربران بک آپ اطلاعات سرور خود را بر روی آن منتقل کنند.

ovh سرورهای اختصاصی را در سه برند kimsufi ، soyoustart و ovh ارائه می کنند که امکان خرید سرور اختصاصی از هر سه برند وجود دارد. لیست قیمت های ارائه شده برای برند soyoustart می باشد که سرور های مناسبی برای میزبانی سایت می باشند.

مزایای سرویس از دیتاسنتر OVH فرانسه:

قیمت سرورهای اختصاصی از دیتاسنتر OVH فرانسه اینجا را کلیک کنید.